KüçüK YANGıN MERDIVENI KAPıSı HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN.

Küçük Yangın Merdiveni Kapısı Hakkında Gerçekler Bilinen.

Küçük Yangın Merdiveni Kapısı Hakkında Gerçekler Bilinen.

Blog Article

çoklukla yangın merdiveni ile beraberinde kullanılan bu evgin çıkış kapısı, kriz anlarında insanoğluın yangın alanından hızla uzaklaşmalarını sağlayarak hayati bir gösteriş üstlenmektedir.

 Bünyenın partner merdivenlerinin yangın ve diğer evgin hâllerde kullanılabilecek özellikte olanları, yangın merdiveni olarak ikrar edilir.

Bapnın Aksesuarları : Yangın Çıkış Kapılarının en önemli aksesuarı ürkü amerikan bar kilit sistemidir. Bu cümle sayesinde kapı hiç bir hareketle açılabilir ve hızlı bir şekilde tahliye sağlanabilir.

mevcut yangın çıkış bapsı menteşelerinden sıkışıklık bünyeyor. Bir bile ürkü amerikan barı bozuldu tamiri ihtiyacımız bulunmaktadır.

Paslanmaz Yangın Kapıları : Paslanmaz yangın kapıları paslanmaz levhalardan üretilmektedir. Kasada 1.5 mm, kanatta 1mm sac kullanılmaktadır. Paslanmaz yangın bapları saygınlık ve dayanıklılık karınin yeğleme edilir.

En yakışır ve nitelikli yangın kapısı fiyatları için kompetan ekibe sahip firmamız ile iletişime geçiniz.

Yangın kapıları her binanın önemli bir parçasıdır ve sundurma kurtarabilir. Yangın kapıları yangının yayılmasını önleyebilir ve mülkleri hasardan koruyabilir.

Yanma ve ısıevet Yangın kapısı istanbul dayanıklı yangın çıkış kapısı, yangın yayılmış olsa üstelik dumanı akçakesme ve alevleri bir periyodikğine engelleme özelliği sayesinde emniyetli ortam oluşturur.

 60dk ve 120dk kabilinden ortalama dayanaklılık seviyelerinde üretilen modeller yeğleme edilen modellerdir. Firmamızı arayarak camlı yangın kapısı modelleri için haber alabilir showroomumuzu görüşme edebilirsiniz. 

Yangın kapılarının üretim amacı isim sağlamlığını yangın ve kötü tülının etkilerinden izole etmektir. İnsanların kaçışlarını güvenli bir şekilde yapmalarına yardımcı olur.

Yangın merdiveni kapısının nite açıldığını öğrenmek yangın anında da kolaydır ancak henüz öncesinde yangın ile müntesip tatbikatlarda bapnın kesinlikle açıldığını benzemek gerekir.

Yangın merdivenlerinin kullanıma yaraşır şekilde boş bulundurulmasından, yapı yahut hizmetyeri sahibi ve yöneticileri sorumludur.

TSE belgesi zorunluluğu aranmayan kapılar, bozuk yangın çıkış kapısı olarak tercih edilebilir.

Sabık kuruluşlarda ve yangın merdiveni meydanı yurt olan binalarda kaçış merdiveni imalına olanak vermektedir. 

Report this page